Hakkımızda

2000 yılından beri hizmete başlayan ve uzun yıllardır Çorlu bölgesinde aktif olarak sürdürmekte olan internet kafemiz, özellikle de oyun tutkunlarının vazgeçilmez mekanlarından biri haline gelmiştir. Teknik servis ve internet kafe olarak hizmetlerini sürdüren firmamız Çorlu bölgesinin en iyi internet kafe işletmelerinden biri haline de gelmiştir. Çorlu internet cafe denince ilk akla gelen yerlerden biri olan GameExtreme işletmemiz müşterilerine her zaman için eğlence ve rahat bir alan fırsatı da sunmaktadır. Müşteri odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürmekte aynı zamanda da müşteri memnuniyetine her zaman önem vermekteyiz. eSpor salonu kapsamında doyasıya oynayacağınız tüm oyunları işletmemiz sizlere sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışını da sürdüren işletmemizde müşterilerimiz kendilerini her zaman için rahat hissedecek olup eğlenmekten zamanın nasıl geçtiğini de bilmeyeceklerdir.

Misyonumuz

Ülkemizde özellikle de genç neslin oyun tutkusu olduğunu biliyoruz. Sadece bir internet kafe olarak değil eğlence merkezi olarak oyun tutkunlarına daha iyi ve kaliteli hizmetler sunarak onların memnuniyetini kazanmaktır. Müşterilerimizin kendilerini fazlasıyla rahat hissedebileceği mekanları tasarlayarak onlara en kaliteli hizmetleri sunmak. GameExtreme olarak piyasadaki tüm güncel oyunlara yer vererek müşteri memnuniyetini sağlamak. Oyun sektörü içerisindeki tüm oyunları müşterilerimizin anında bulabileceği bir ortamı oluşturarak müşterilerimize keyifli zamanlar yaşatmak.

Vizyonumuz

Çorlu internet cafe denince ilk akla gelen internet kafe olmanın amacını taşıyoruz. Bununla birlikte tüm oyunları daha hızlı, efektif ve seri biçimde oynatabilecek teknoloji alt yapısına da sahip olarak müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilmeyi, müşterilerimizden daha çok olumlu geri dönüşler almayı hedefliyoruz. Ayrıca sadece internet kafe olarak değil gün geçtikçe vizyonunu daha da genişleterek bir eğlenme merkezi olmanın temel taşlarını da oluşturmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmet ve kalite standartlarını da genişleterek en uygun fiyatı sunmanın bilincinde hareket edip, müşteri odaklı çalışmanın da gayreti içerisindeyiz. Önceliğimizin her zaman müşteri olduğunun da farkında olarak müşteri taleplerine uygun en iyi alt yapıyı, güncel oyunları ve müşterilerimizi fazlasıyla memnun edecek ihtişamlı mekanın tasarımını işletmemize kazandırma amacını da taşıyoruz.