0 [530] 926 - 8923

Hakkımızda

game extreme

Biz Kimiz?

Biz, GameExtreme olarak 2000 yılında İstanbul’da faaliyetine başlayan bir internet cafe olarak kurulduk. 12 yıl boyunca İstanbul’da internet cafe olarak hizmet verdik ve 2012 yılında Çorlu’da da hizmet vermeye başladık. 2015 yılında ise internet cafe statüsünden çıkarak, e-spor salonu olarak hizmet vermeye devam ettik. Bugün ise en popüler oyunları ve son teknoloji ekipmanlarıyla donatılmış bir e-spor salonu olarak oyunculara hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz

GameExtreme olarak vizyonumuz, oyunculara en iyi oyun deneyimini sunmak ve Türkiye’nin önde gelen e-spor salonu olarak tanınmaktır. Bu hedefimizi, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış tesislerimizde en popüler oyunları sunarak ve her seviyeden oyunculara hizmet vererek gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

GameExtreme, “YÜKSEK FPS DÜŞÜK PİNG!” değerleriyle, oyunculara en iyi oyun deneyimini sunmayı hedeflemektedir. Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış olup, en popüler oyunlara sahip olan E-spor salonumuz, profesyonel oyuncuların yanı sıra amatör oyunculara da hizmet vermektedir. Misyonumuz, her seviyeden oyuncunun ihtiyaçlarını karşılamak ve e-spor kültürünü Türkiye’de yaygınlaştırmak için çalışmaktır.

game extreme

GameExtreme

GameExtreme E-Spor Kafemizin müşterileri için tasarlanmış ufak bir yazılımdır.
×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için tıklayın

× Size nasıl yardımcı olabilirim?